چطور یک سایت ساز خوب انتخاب کنیم؟

چطور یک سایت ساز خوب انتخاب کنیم؟

۱۰ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۳:۳۰ کد خبر: ۱۷ وبلاگ
تعداد بازدید:۱۰۵۲۱
ابزارهای ساخت و طراحی سایت کار را برای کاربران آسان کرده اما بهتر است پیش از استفاده از این ابزارها این نکات را در نظر بگیرید.

با پیشرفت تکنولوژی، ساخت وب‌سایت یک فرآیند بسیار ساده شده است. با این حال اگر قصد طراحی و ساخت سایت را دارید اما مهارت کافی ندارید، یک ابزار طراحی سایت همچون epage مناسب شماست. ساخت و طراحی وب‌سایت اصلی‌ترین وظیفه این ابزاراست. در ادامه با در نظر گرفتن این چند نکته می‌توانید یک ابزار مناسب انتخاب کنید.

آشنایی با موضوع

پیش از ساخت وب‌سایت باید درک و فهم کافی نسبت به فضای اینترنت و گزینه‌های موجود برای ساخت وب‌سایت داشته باشید. فارغ از اینکه چه نوع کسب‌وکاری را مدیریت می‌کنید، ابزارهای آنلاین ساخت سایت به شما اجازه می‌دهد تا وب‌سایت را بر اساس مفاهیم خود طراحی کنید. برای این کار می‌توانید سایر وب‌سایت‌هایی که با ابزار مورد نظر شما طراحی شده‌اند را بازبینی کنید و به این ترتیب این اطمینان در شما ایجاد می‌شود که ابزار درستی را انتخاب کرده‌اید.

 

Epage و کارکردهای یک ابزار طراحی سایت

نمونه اولیه وب‌سایت

ممکن است ایده‌های مختلفی در زمینه عملکرد و طراحی وب‌سایت در ذهن داشته باشید اما آزمودن آن نیز فکر و ایده خوبی است. به همین دلیل وب‌سایت نمونه اولیه می‌تواند میزان تحقق وب‌سایت اصلی را نشان دهد. با یک نمونه اولیه وب‌سایت می‌توانید دریابید که استفاده از ابزار سایت ساز چقدر آسان است و همچنین کارایی آن را نیز بررسی نمایید.

میزبانی وب ( web hosting )

اگر ابزار ساخت سایت مد نظر شما می‌تواند میزبانی وب هم انجام دهد می‌توانید مقدار فضایی که در اختیار خواهید داشت را نیز بررسی کنید. هرچقدر کسب‌وکارتان پیشرفت کند و وب‌سایت شما نیز توسعه یابد، نیاز به فضا و حجم بیشتری خواهید داشت.

متمرکز بودن

بهتر است تا در تمام مراحل طراحی و ساخت وب‌سایت تمرکز و دقت کافی داشته باشید تا بتوانید یک وب‌سایت مؤثر داشته باشید. اگرچه ابزارهای طراحی و ساخت سایت همچون epage تمام کمک و راهنمایی‌های لازم را در اختیار کاربران قرار می‌دهد، اما در نهایت این خود کاربر است که عهده‌دار مسئولیت محتوا و طراحی وب‌سایت خواهد بود.

 

کلید واژه ها: طراحی سایت ساخت سایت طراحی سایت فارسی


( ۱۱ )

نظر شما :